Opuchnięcie twarzy po wypadku

witam serdecznie przewrocilem sie na rowerze mam opuchnieta twarz kolo oczu oraz strup na czole i na nosie dosc duzy poszukuje skutecznego sposobu domowego ze wzgledu na to ze za2tygodnie wybieram sie na bal karnawaiowy blagam pomuzcie pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przyspieszenie ustąpienia obrzęku można uzyskać stosując preparaty mające w składzie escynę. Odpowiedni lek pomoże dobrać farmaceuta.