Opuchnięta górna warga od rana

Witam chciałbym się zapytać czy to coś bardzo poważnego że od dzisiaj rana mam opuchniętą górną wargę czuję się jakbym wrócił od dentysty po znieczuleniu. Dodam że nigdy wcześniej nie miałem żadnych alergi.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jest to jakieś uczulenie. Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest poznanie całej historii medycznej. Radzę udać się do lekarza.