Opuchnięta i obolała stopa po złamaniu kostki bocznej i tylnej

Dzień dobry. Jestem dwa tygodnie po złamaniu kostki bocznej i tylnej. Noga jest wciąż spuchnięta, bolesna, zazółcona, z skrzeplinami i rozległymi, głębokimi siniakami, Poziom D-Dimer 1630, fibrynogen 5,28, MPV 12,1. Czy te poziomy w tej sytuacji można uznać za dopuszczalne? Niektórzy straszą zakrzepami. Biorę AESCIN 3x1 Clexane 1x1, od lat jestem głównie na diecie wegetariańsko - warzywnej. Ogólnie - bardzo zdrowy.

Witam,
profilaktyka przeciwzakrzepowa jest jak najbardziej uzasadniona w Pani przypadku - Clexane, Aescin należy przyjmować.
Wskazana jest elewacja kończyny (trzymanie nogi na podwyższeniu), ból, opuchlizna, zasinienia - mogą się jeszcze utrzymywać.

Pozdrawiam