Opuchnięta powieka a choroby tarczycy

Witam Od ponad roku mam opuchniętą górną(bardziej) i dolną (mniej) powiekę lewego oka. Jest wrażanie wypchniętego oka. oko nic nie boli. byłam u okulisty(tu liczne badania), neurologa, rezonans głowy -wszytko okazało się ok. Choruję na tarczycę (niedoczynność) choć hormony od 4 miesięcy są wyrównane i nie biorę już leków a oko nadal pozostało takie same. Nie wiem już gdzie szukać bo przecież przyczyna tego musi jakaś być skoro kiedyś było ok a od ponad roku nie jest. Proszę o wskazówki. Pozdr.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do okulisty, aby móc stwierdzić prawdopodobną przyczynę. Być może warto byłoby udać się do lekarza endokrynologa.