Opuchnięta powieka a odpowiednie działania

Mam pytanie odnośnie powiek, otóż od ponad tygodnia mam jakby opuchniętą prawą powiekę, różni się wielkością od lewej i jest jakby 'przymknięta'. Stosowałam okłady z herbaty i rumianku jednak nic nie pomogło dodam też że oko mnie nie boli. Co to może być? Dołączam zdjęcie oczu : http://oi61.tinypic.com/4rqjvo.jpg

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu lekarz zdecyduje o konsultacji okulistycznej lub neurologicznej.