Opuchnięta stopa po zabiegu operacyjnym biodra

Od operacji w 2011 na trzaskające biodro (lewe) zauważyłam ok 2 lat temu, że stopa w lewej nodze jest czasem opuchnięta w łuku podeszwy stopy, od paru mcy opuchlizna nie schodzi i jest ciepła. Ost morfologie robiłam 30.07.13: (HGB-11.4(-);HCT-34,7(-); MCV-79(-); MCH-26(-); RDW-14.8(+), reszta w normie, nie robiłam jeszcze badań koagulogramem. Siniaki robią mi się bardzo łatwo, ale rany goją się dość szybko. Chirurg naczyniowy wykluczył problemy żylne itp. Wizytę u spec. mam za 4 mce. Co robić?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam przedstawione wyniki sa w normie. Prosze skonsultować sie z lekarzem rodzinnym,ktory oceni wskazania do wykonania badan obrazowych stawów biodrowych. Pozdrawiam.