Opuchnięte i czerwone oczy oraz sucha skóra

Witam.Mam Problem Zpowiekami Z zewn Kącikami I linią Rzęs. Objaw Raz Mocne Raz Słabsz. Mam Bardz Suchą Skórą Widać Płatki Skóry Jakby Po Opalaniu Oczy Są Mocno Napuchnięte I czerwone Swędzą A przy Mocniejszym Dotyku Nawet Bolą. Nie Używam Prepar Przyspiesz Wzrost Rzęs, nowych Kosm Nie Jestem Uczulona Na Pyłki (robiłamTesty) nie Wprowadziłam Do Diety Niczego Nowego Ze Wzrokiem Nie Mam Probl Nie Opalam Się. Pojawia Mi Się Również Od Strony Zewn Pachy Taka Bardzo Sucha Plama 4x2cmI z Drugiej Str Wtym Samym Miejscu 1x0,5cm. Raz Jest Raz Nie. To Pojawiło Się Wcześn Niż Probl Z powiekami. Dziękuj

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie mozna określić odpowiednie dalsze postępowanie.