Opuchnięte nogi i problemy z oddychaniem u 86-latki

Chora 86 lat, nie lecząca się na nic, ale bez żadnej aktywności fizycznej, od wielu lat nie wychodząca z domu. Od 2 tyg. opuchnięte nogi /stopy, uda/, potem prawie bezmocz, po furosemidum 40, czesto oddaje mocz. Najpoważniejsza dolegliwość to kompletny brak sił, nie ma siły wstać z łóżka i dojść do toalety. Ciężko oddycha i sapie. Odmawia leczenia szpitalnego kategorycznie. Brak apetytu, je przez cały dzień kanapkę na śniadanie i po południu trochę zupy. Ciśnienie i cukier wcześniej w normie.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani konieczna jest konsultacja z lekarzem rodzinnym, jeśli starsza osoba nie wstaje z łóżka, proszę zamówić wizytę domową. Pozdrawiam