Opuchnięte powieki i fioletowo-zielone sińce pod oczami

Dzień dobry! Mam pytanie odnośnie worków i opuchnięć pod oczami. Wysypiam się, piję dużo wody, a z innych napojów tylko miętę i nie używam soli, a mimo to mam opuchnięte powieki i fioletowo zielone sińce pod oczami. Co jest ich przyczyną? Czy mogę temu jakoś zaradzić?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.