Opuchnięte, swędzące i łuszczące się powieki oraz zapalenie okołoustne

Opuchnięte,swędzące,łuszczące się powieki,zapalenie okołoustne.Pani dermatolog zapisała na oczy maść z antybiotykiem,steryd w tabletkach,na twarz steryd w emulsji oraz antybiotyk z tetracykliną.kuracja3miesiące-przez1m-c tab.raz dziennie,przez 2i3–co drugi dzień.Pomogło.Odkąd biorę tab.raz na 2 dni,powróciło zapalenie.Przyjmować antybiotyk codziennie?Przyjmuję od4lat tab. antykoncep.Ostatnio doszła swędząca skóra głowy oraz stany zapalne-leczenie płynem ze sterydem,pomogło,ale wraca...co to?

Witam. W tejs sytaucji powinna Pani ponownie skonsultować się ze swoim dermatologiem który zmodyfikuje dotychczasowe leczenie.