Orientacja seksualna u 24-letniej córki

Moja córka,studentka ma 24 lata,oznajmiła ,że jest homo,że od 9 roku życia podobały jej się kobiety,uważa,że to jej życie,że to ja z mężem mam problem,bo jej nie akceptuję,mam wrażenie,że niemożliwe,by tyle lat się kamuflować,zwłaszcza,że miała kilku chłopaków.Czy na prawdę nie można jej pomóc?nie chcemy jej stracić.Opinia publiczna jest nastawiona,że należy to uznać za normę,zaakceptować,ba uważa się,że to wymysły katolików,że stan ten się potępia.Ona twierdzi, zdania nie zmieni,ma dziewczynę.

Dzień dobry!
Z tego co Pani pisze rozumiem, że jest w Pani dużo niepewności dotyczącej tożsamości psychoseksualnej córki wynikającej przede wszystkim z faktu, że córka dotychczas miała heteroseksualne związki. Pyta Pani czy można się przez tyle lat kamuflować? Owszem, można. Czy tak jest w przypadku Pani córki? Nie wiem.
Obawia się Pani utraty córki. Najlepszym sposobem by temu zapobiec, jak również by zrozumieć jej sytuację jest po prostu bycie z nią i rozmowa. To może się wydawać trudne, czasem bardzo emocjonujące, ale zdecydowanie warto spróbować.
Z wyrazami szacunku
Barbara Sulanowska

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza