Osad na penisie po stosunku

Mam 20 lat i jestem kobietą. Po każdym stosunku na moich narządach oraz na penisie mojego partnera zostaje biały osad, który można łatwo zetrzeć, sam się dosłownie kruszy. To tworzy się już podczas samego stosunku i jest niemiłe, bo podrażnia mi cały obszar intymny. Nie wiem co jest tego powodem, bywa czas, że coś takiego się nie zdarza, albo jest tak, że zdarza się to notorycznie. Czy jest jakaś konkretna przyczyna tego, bądź można temu jakoś zapobiec?

Witam serdecznie.

Niestety ni napisała Pani czy występują inne dolegliwości u Pani lub u Partnera- ból , świąd, pieczenie, upławy, nieprawidłowa wydzielina z cewki, zmiany skórne?

Być może przyczyną jest infekcja grzybicza. Konieczna jest wizyta u ginekologa. Jeżeli rozpoznanie się potwierdzi wskazane będzie leczenie zarówno Pani jak i Partnera.

Pozdrawiam.