Oschłość w związku

jestem w 2 letnik zwiazku przez pierwsze trzy miesiace bylo cudownie potrafilam dawac partnerowi wszystko czyli szczescie zaszlam w nieplanowana ciazr co spowodowalo oddalenie sie od siebie z mojej strony on zaczal brac narkotyki bo nie radzil sobie z brakiem mnie bylam nieobecna to wszystko oddalilo nas od siebie teraz wrocil z odwyku ale nadal moj partner uwaza ze ja sie nie zmienilam ze jesten oschla nieobecna zamknelam sir w sobie gdzie kiefys bylam szalona energiczna spontaniczna niszcze
ponad rok temu

Witam serdecznie,
W momencie kiedy pojawiło się na świecie Wasze pierwsze dziecko pojawił się również kryzys w Waszym związku. Narodziny dziecka często powodują, że kobieta jest zaabsorbowana opieką nad nim, przestaje dostrzegać potrzeby partnera. Z kolei mężczyzna czuje się w takiej sytuacji odrzucony i odstawiony na dalszy tor. To spowodowało z kolei, że Twój partner zaczął brać narkotyki. Mimo odwyku Wasza sytuacja nie uległa zmianie.
Moim zdaniem dobrym rozwiązaniem byłoby uczestniczenie w terapii dla par. Nauczylibyście się prawidłowej i konstruktywnej komunikacji, rozwiązalibyście problemy, które doprowadziły do obecnej sytuacji, a także wypracowalibyście wspólnie narzędzia, dzięki którym w przyszłości uniknęlibyście kryzysu.
Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Proponowałabym podjęcie wspólnej terapii partnerskiej, żebyście mogli poprawić Wasze relacje komunikacyjne i emocjonalne.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
irena.mielnik.madej@gmail.com