Osiąganie orgazmu pochwowego

Witam! Mam pewne pytanie dotyczące orgazmu pochwowego. Zawsze podczas stosunku dochodzę albo poprzez stymulację łechtaczki ręką kiedy partner jest we mnie lub poprzez stosunek oralny. Nigdy nie miałam orgazmu pochwowego, a bardzo chciałabym zobaczyć jak to jest. Nie jest to mój priorytet ponieważ mam ogromną satysfakcję z sexu, ale chciałabym spróbować. I właśnie mam pytanie czy jeżeli zaprzestane dochodzenia łechtaczkowego w ogóle zarówno przy stosunki i masturbacji to osiągnę orgazm pochwowy?

Witam
Zaprzestanie dochodzenia do orgazmu łechtaczkowego nie jest skorelowane z osiaganiem orgazmu pochwowego, tak więc ten sposób może nie zadziałać zgodnie z Pani pomysłem.
Pozdrawiam B.K.

Najlepiej chyba zostawić sprawy naturze i nic nie "kombinować".
Cieszyć się chwilą. Cieszyć się z satysfakcji...
Pozdrawiam. JW, Poznań.