Osiąganie orgazmu w jednej pozycji

Witam .chcialabym zapytac o orgazm dlaczego moge osoagnac go tylko w jednej pozycji kiedy to ja leze na partnerze i energicznie sie poruszam ?

Dzień dobry.

Osiąganie satysfakcji wyłącznie w opisanej pozycji może wskazywać na potrzebę dominacji oraz wynikającej z niej kontroli nad partnerem. Mówiąc inaczej - będąc stroną aktywną może Pani całkowicie kontrolować "przebieg" współżycia oraz na bieżąco decydować o jego intensywności.
Trudno uznać powyższą sytuację za jakąś nieprawidłowość - jeżeli jednak stanowi ona dla Pani problem, można spróbować przyjrzeć się swojemu codziennemu funkcjonowaniu, które przekładać się może na dominującą Pani "rolę" w seksie w trakcie terapii psychologicznej bądź seksuologicznej.

Pozdrawiam.