Osiągnięcie orgazmu z napiętymi nogami

Witam ! mam 19 lat Mój problem wydaje mi się bardzo dziwny, chodzi o to, jestem w stanie dojść do orgazmu przy masturbacji tylko i wyłącznie z napiętymi nogami ... bez napiętych nóg nic nie odczuwam ... co mam zrobić ??? są na to jakieś rady ??? proszę o pomoc

Napięcie mięśni (zwykle nóg, brzucha, pośladków) często bardzo pomaga w osiągnięciu orgazmu. Być może podczas napinania mięśni nóg napina Pani również mięśnie dna miednicy (tzw. Kegla), co również pomaga w osiągnięciu orgazmu. Wiele kobiet doświadcza orgazmu jedynie kiedy napną mięśnie. Pytanie brzmi czy to w jakikolwiek sposób Pani przeszkadza? Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Przeżywanie orgazmu jest sprawą bardzo indywidualną, więc opisany przez Pana problem nie powinien niepokoić, tym bardziej, że, jak rozumiem, nie podjął Pan jeszcze normalnego współżycia. Jeżeli opisana sytuacja będzie dla Pana źródłem dyskomfortu podczas stosunków, sugerowałbym konsultację z seksuologiem.
Póki co, nie wydaje się by były powody do niepokoju.

Pozdrawiam.