Osłabienie a niski poziom cukru we krwi

witam, Mam 18 lat,niedawno mialam mierzony w przychodn poziom cukru, bylo to jakies 2 godziny po sniadaniu, wynik to 70. Nie wiem co moze mi dolegac ale czuje sie oslabiona lekarz powiedzia mi tylko ze wynik jest troche za niski, nic wiecej. Proszę o porade

Witam! Wynik badanie uzależniony jest przede wszystkim od tego jak obfite było śniadanie i jak duży wysiłek fizyczny podjęła Pani po jego zjedzeniu. Taki wynik nie budzie niepokoju. Jeśli pojawiają się problemy z przewlekłym osłabieniem i zmęczeniem warto wykonać przede wszystkim pełną morfologię krwi obwodowej oraz ocenić funkcję tarczycy (poziom TSH, fT4, fT3).