Osłabienie apetytu u 3-miesięcznego dziecka

Witam. Moja 3 miesieczna corka od miesiaca przesypia cale noce ale od ponad 2 tygodni nie ma juz takiego apetytu jak dawniej. Wypycha butelke jezykiem w plowie zjedzac to co powinna(czyli 180 ml). Czesto zje wszystko ale karmienie trwa 20 min i butelke zje na 2 lub 3 razy. Nie placze przy tym ale sie wierci i przerzuca smoczek na prawo i lewo a gdy jej poskrobie dziasla to wydaje sie zadowolona. Nie wazylam jej od miesiaca ne wiem czy nie traci na wadze. Co moze byc przyczyna takiego zachowania?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zachowanie dziecka z pewnością powinno budzić powód do niepokoju. Proszę niezwłocznie udać się na wizytę do specjalisty pediatry, który pokieruje procesem diagnostycznym.