Osłabienie bez utraty przytomności u 22-latki

Od roku czasu córka 22lata słabnie bez utraty przytomnosci.....wszelkie badania,wyniki typu tomogr rezonans ,eeg idealne,wyniki równiez..kardiolog super,neurolog tez,pozostali ginek.jest ok...uginają j jej sie nogi i zaczyna sunąc się w ół.wczesniej potrafiła nawet w szkolnych maratonach biegac.. co robic,brak mi sił .lekarze rozkładają rece.......dziekuje.tylko nie pszcie,ze udac sie tu czy tam.zaliczyłam wszystkich specjalistów,jest ok wszedzie.........rozkładają ręce........

Witam
Jeżeli wszystkie wyniki badań są w porządku to prawdopodobnie
zasłabnięcia córki mają podłoże psychologiczne, np. stres. zaburzenia lękowe…
W takim przypadku zachęcam do podjęcia terapii psychologicznej.
Terapeuta dotrze do źródeł dolegliwości córki i dobierze
odpowiednią technikę, dzięki której problem zostanie rozwiązany.
Pozdrawiam serdecznie