Osłabienie bez utraty świadomości a podejrzenie padaczki

Witam, mój chłopak wiek 33 lata od ok 2 lat ma dziwne ataki (nagłe osłabienie bez utraty świadomości, mrowienie do kończyn, nie możność zrobi czegokolwiek, zaburzenia mowy i mówienie "od rzeczy". Mija to po ok minucie. Raz dostał napadu drgawek. eeg nie prawidłowe. Stosuje depakine chrono 1300mg/dobe. odkąd ma większą dawkę ataki ma 2-3 razy dziennie(przed leczeniem było to raz-2razy na 2 tygodnie. Czy to na pewno jest padaczka? Leki wręcz pogarszają niż poprawiają stan zdrowia.

Informacyjnie dla Pani -w przebiegu tej choroby mogą występować napady o rożnym obrazie .Lekarz ocenił i rozpoznał chorobę więc nie rozumiem wątpliwości.
Pozdrawiam