Osłabienie, bezsenność i problemy z wypróżnianiem

witam od 2 dni zle sie czuje w nocy spac nie moge rano ja wstane to dziwnie sie czuje nogi ma takie słabe jak galareta od czasu do czasu kreci mi sie w głowie i na dodatek co 2 godziny chodze do tolaty sie wypruzniec i tez nikiedy nwm co sie zemnom dziej prosze pomurz cie mi z czego to moze byc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi oraz EKG.