Osłabienie, bladość a poziom cholesterolu

Witam Od 1,5 tyg. źle się czuję tzn. jestem osłabiony , mam podkrążone oczy oraz bladą cere , trzęsie mnie zimno od środka oraz pobolewa mnie w skroni. Zrobiłem badania krwi tj.MORFOLOGIE ,OB,CRP,GLUKOZA,POTAS,B12,,TSH,FT3,FT4,ASO, CHOLESTEROL.Ze wszystkich badań poza normą wyszło ASO-200 , CHOLESTEROL HDL - 27 , TRÓJGLICERYDY - 250 .Czy może to być winą bardzo kiepskiego samopoczucia opisanego powyżej? W jakim kierunku iść aby je poprawić?

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z lekarzem po uprzednim wykonaniu badania ogółnego moczu. Możliwe, że powodem dolegliwości jest popaciorkowcowe zapalenie kłębuszków nerkowych.