Osłabienie, bladość, zimne poty

Mam pytanie Wczoraj zrobiło mi sie slabo bardzo mocno zbladlam i oblal mnie zimny pot.poczatkowo myslalam ze to cos z brzuchem bo mocno chcialo mi sie do toalety.

Lek. Katarzyna Szymczak

W jakiej to było sytuacji? Może wykonała Pani jakiś gwałtowny ruch? Jeśli objawy będą się utrzymywać, sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, kontrolne badania krwi, może to niedokrwistość.
Pozdrawiam