Osłabienie, ból głowy, mroczki przed oczami, ból nerki i ból blizny po operacji usunięcia torbieli jajników

Jestem 10 dni po operacji było to cięcie nad spojeniem lonowym, gdyz mialam usowane torbiele 8cm i 5cm. Boli mnie blizna najbardziej po prawej stronie gdzie torbiel miala 8cm i byla podkrecajaca sie, boli takze prawa nerka, czuje sie slaba, jak stoje to mam mroczki przed oczami, boli mnie glowa. Jest tak juz od 10 dni od wyjscia ze szpitala. Co robic. ? Czuje sie bardzo oslabiona. :((

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Opisywane przez Panią objawy wymagają konsultacji lekarskiej. Wskazana jest konsultacja u Pani lekarza prowadzącego. Niestety na podstawie samego opisu, bez przeprowadzenia badania, nie można ustalić przyczyny Pani dolegliwości i zaproponować postępowania leczniczego. Pozdrawiam.

Milena Lubowicz

Proponuję wykonać morfologię krwi, a gdyby nic nie wykazała radzę udać się do ginekologa, gdyż konieczne będzie wykonanie badania usg.
Pozdrawiam

Witam. W tej sytuacji powinna Pani jak najszybciej zgłosić się do lekarza który będzie miał możliwość przeprowadzenia bezpośredniego badania.