Osłabienie, ból klatki piersiowej i duszności u 25-latki

Mam 25 lat. Zajmuje sie dwojka malych dzieci. Moje zycie jest nerwowe, nie mam czasu na jedzenie,sen bo dzieci, przy czym jedno budzi sie wiec nie ma mowy o przespaniu nocy. W dzien tez mam bardzo duzo obowiazkow. Pale papierosy i biore Rigievidon.Ciagle jestem oslabiona, boli mnie klatka piersiowa, mam dusznosci. Od tygodnia staram sie biegac, wieczorami ok dwa km. Pare razy bylam przeziebiona ale nie bylo kiedy sie leczyc Mam tez wlokniaka w piersi oraz przepukliny ls-l5. Rowniez nie leczone.

Mgr Ewa Wójcik Psychologia

Szanowna Pani, wyglada na to, ze ma Pani bardzo duzo obowiazkow i na koncu myśli Pani o sobie....jednak chyba trzeba bedzie zorganizowac jakas opieke do dzieci i wybrac sie na jakies diagnostyczne badania do internisty. Dzieci male potrafia dac w kosc-wiem z doswiadczenia- tylko zeby je dobrze wychowac potrzebuja matki usmiechnietej i zdrowej.
Wlokniak do diagnozy i obserwacji, przepuklina do zabiegu, dusznosci-trudno powiedziec czy wywołane lekiem ktory Pani zazywa, czy moze jakies astmatyczne czy moze nerwicowe??
Kiedy zacznie Pani myślec o sobie?
Czasem niech maz wstanie w nocy do dziecka, Trzeba to jakos wspolnie przetrwac. Wychowywanie dzieci to nie jest tylko obowiazek matki.
Poydrawiam!!

Zachęcam do skorzystania z psychoterapii i poukładanie sobie wartości, priorytetów, emocji. Opisane objawy wskazywałyby na nerwicę, a ta najlepiej leczy sie własnie psychoterapią.
W Pani sytuacji może Pani mieć trudność w skorzystaniu z pomocy w gabinecie, może zatem warto rozważyć pomoc online- są gabinety funkcjonujące w ten sposób, oferujące pomoc osobom, które w różnych powodów maja trudności w dotarciu do psychologa inaczej.