Osłabienie, ból oczodołu, poty, brak pamięci

Witam,mam ból głowy z lewej strony od ok2lat.Do tego dołączyło się ostatnio: osłabienie,ból oczodołu,poty,brak pamięci i jestem bardzo nerwowa. Okulista nie stwierdził nic niepokojącego w oku.Co dziennie wstaje z bólem głowy i zasypiam z bólem głowy, nie przechodzi nawet na moment, nie mogę robić gwałtownych ruchów, ani schylać się bo ta lewa część głowy pulsuje dość mocno. Na ogólnych badaniach wyszło wszystko ok tylko(ob wyszło)59. Boje się że mam guza mózgu.Ciśnienie też dobre,proszę o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto jeszcze wykluczyć neurologiczne i laryngologiczne podłoże dolegliwości. Odpowiednie skierowania wystawi lekarz rodzinny.