Osłabienie, bóle brzucha, kręgosłupa i jajnika a ryzyko ciąży

Witam.od miesiaca mam stosunek z chlopakiem bez prezerwatywy mimo ze spuszal sie na zewnatrz lecz w dni bezplodne i w czasie okresu we mnie od trzech dni jestem slaba czasem miewam lekkie bole lewego jajnika,bol brzucha zoladka, krengoslupa i glowa dzis mnie boli a jestem dzien po okresie teraz czy jest mozliwe ze jestem w ciazy ???

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Istnieje szansa, że doszło do zapłodnienia. Każdy stosunek bez zabezpieczenia może skutkować ciążą. W preejakulacie wydzielanym podczas całego stosunku, także (choć w mniejszej ilości niż w spermie) znajdują się plemniki.
Należy wykonać dwukrotnie test ciążowy lub jednorazowe oznaczenie poziomu hormonu beta-hCG we krwi.