Osłabienie, bóle głowy i wysokie tętno

Witam.Mam 24 lata i mam problem. Otusz w listopadzie 2014 r wylądowałam w szpitalu ponieważ czułam się osłabiona, miałam okropny ból głowy i wysokie tętno . Podczas pobytu w szpitalu odczuwałam dziwne kołatania serca , problem z zasypianiem i towarzyszące uczucie bezdechu. Wszystkie wyniki badań były pozytywne. Miałam holtera podejrzenie (Tachykardia zatokowa) mimo to tętno nadal wysokie. Zażywałam bisocard dolegliwości ustąpiły na jakiś czas. W wigilie ataki powróciły. Co robić? co mi dolega?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani czy kontynuuje Pani przyjmowanie Bisocardu. Nawrót dolegliwości może być bowiem konsekwencją odstawienia leku. Sugeruję ponowną konsultację kardiologiczną. Jeśli dolegliwości będą się nasilać, proszę udać się do lekarza POZ.