Osłabienie, bóle głowy, kołatanie serca i napięcia w przedramionach

Od 2 lat czuję osłabienie,bóle w okolicach czoła i czubka głowy,"odrealnione" widzenie,bóle w klatce piersiowej,kołatania serca, nienaturalne napięcie w przedramionach,gdy opuszczam ręce w dół lub coś ściskam.Przy wejściu na trzecie piętro czuję pulsowanie w głowie i ciężko mi złapać oddech.Ogólnie źle toleruję wysiłek fizyczny,a wcześniej zawodniczo uprawialem sporty wytrz..Mam 23 lata.Echo,EKG wysiłk.,ciśnienie w normie. holter: epiz.bradyk., przerw w przewodz. do 1900 zast.rytm wezl. 39-59.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecam konsultację z prowadzącym kardiologiem, który w pełni zintepretuje wyniki badań ze stanem klinicznym.