Osłabienie, bóle mięśni i zawroty głowy po porodzie

Od 3 miesięcy po porodzie jestem słaba,bóle mięśni,stawów,brak chęci.Od 2 tygodni nasilające się zawroty głowy, słaba ostrość(widoczność)widzenia,brak siły stania na nogach ,obawy o utratę przytomności. Drętwienie kończyn i twarzy Do tego dochodzą nerwy związane z obawą o stan zdrowia,i opieką nad trójką małych dzieci.Proszę o szybką pomoc gdyż mój stan zdrowia wciąż się pogarsza a lekarze nie wiedzą co mi jest a mój czas ucieka.

Witam
Napisała Pani „lekarze nie wiedzą co mi jest”, lecz nie napisała Pani
z którymi lekarzami konsultowała się Pani.
Nie napisała też Pani jakie badania były robione.
Czy robione były np. badania neurologiczne?
Jeżeli wszystkie badania są w porządku to możliwe, że zawroty głowy
i inne Pani dolegliwości mają podłoże psychologiczne, np. stres, nerwica...
W takim przypadku zachęcam do podjęcia terapii psychologicznej.
Terapeuta dotrze do źródeł Pani dolegliwości i dobierze
odpowiednią technikę, dzięki której problem zostanie rozwiązany.
Pozdrawiam serdecznie