Osłabienie, bóle nóg podczas ćwiczeń

Witam, moim problemem jest to że podczas ćwiczeń jestem bardzo słaba, nogi mam jak z waty, bardzo szybko bije mi serce. Ponad to jestem ciągle senna, nawet wejście schodami na 1 piętro sprawia mi trudność, prawdopodobnie jeszcze mam niedobór magnezu i żelaza. Mam 18, biorę leki na niedoczynność hormonalną Eutyrox, hormon nadnercza i płciowy .

Witam. Nie wiem z jakiego powodu przyjmuje Pani hormony nadnerczy, jeśli jednak powodem jest ich niewydolność to standardową dawkę należy zwiększać przed każdym wysiłkiem fizycznym i stresem. Sugeruję konsultację z prowadzącym endokrynologiem lub lekarzem POZ.