Osłabienie, bóle w nadbrzuszu i biegunka po wycięciu pęcherzyka żółciowego

Witam mam 21lat,w styczniu miałam przeprowadzony zabieg operacyjny wycięcia woreczka żółciowego.Od jakiegoś czasu czuje się słabo,mam 35,4 temp.ciała, jestem dość blada.Często mam bóle w nadbrzuszu,czasami jak wdycham powietrze to czuje ból.Jak mnie boli brzuch to mam biegunkę.Jakie powinnam zrobić badania?Gastroskopie czy Badanie kontrastowe przewodu pokarmowego?Dziękuje za odpowiedź.

Piotr Pilarski

Najpierw sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Po zbadaniu będzie można trafniej ocenić jaka diagnostyka jest potrzebna.

Pozdrawiam.