Osłabienie, bolesność brzucha a wyniki badania krwi

Witam, mam 21 lat, niedawno robilam badania krwi, ob i badania moczu poniewaz czuje sie oslabiona, dodatkowo czesto mam bole glowy, brzucha i podwyzszone cisnienie, prosze o interpretacje wyników (podaje tylko obnizone lub podwyższone, reszta w normie) i zalecenia Neutrofile 70,3 % (norma 40,0-70,0) H Limfocyty 17,6 % (norma 20,0-45,0) L Monocyty 10,6 % (norma 2,0- 10,0) H Eozynofile 0,09tys/µl (norma 0,10 -0,50) L

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki są na pograniczu normy, aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest poznanie wszystkich wyników oraz objawów jakie u Pani występują. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego.