Osłabienie, brak apetytu i odruchy wymiotne u chorej na RZS

Witam moja mama choruje trzydziesci lat na rzs od jakiegos czasu czuje sie bardzo slabo mimo ze wszystkie wyniki sa dobre .Cały czas leżała by nie chce jesc i ma odruchy wymiotne .Czy to moż byc spowodowane tą chorobą czy z inna chorobą.Prosze o pomoc bo już bo już nie wiemy gdzie się udać do jakiego lekarza.Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie leki obecnie Mama przyjmuje. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępny, badaniu lekarz określi odpowiednie postępowanie.