Osłabienie, brak apetytu i problemy jelitowe

Witam. Od ponad miesiąca miewam dni, w których czuję się jakbym była mocno osłabiona albo na kacu. Mam nudności oraz duszności. Praktycznie zerowy apetyt oraz problemy jelitowe. Często dolegliwości wzmagają się w momencie jazdy komunikacją miejską.Wtedy robię się senna i wzmaga mnie strach,że kierowca nie zatrzyma się w razie potrzeby.Czego to mogą być objawy i do jakiego lekarza powinnam się zgłosić ?

Witam! Opisane dolegliwości mogą pojawiać się na tle nerwicowym (lękowym). Myślę że w tej sytuacji w pierwszej kolejności należy zgłosić się do lekarza POZ który przeprowadzi bezpośrednie badanie kliniczne.