Osłabienie, dreszcze a wyniki badania moczu

Mam zawroty głowy, uczucie drętwienia mózgu, robi mi się słabo, serce szybciej bije, przechodzą mnie dreszcze i jest mi gorąco, a później się trzęsę. W trakcie takiego ataku czuję się jak z waty i mam czucie dezorientacji. Często zmnienia mi się ciśnienie w uszach i dzwoni. Dobrze jest tylko jak leżę. Boli mnie serce i lewa ręka. Nie moge siedzieć ani chodzić. Wyniki krwi i moczu wyszły dobrze. Co to może być? Boję się wstać z łóżka. Lekarz wypisał mi skierowanie do szpitala na neurologię.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.