Osłabienie, drgawki i poczucie oderwania od rzeczywistości

Leczę się na nerwicę lękową, poza tym mam problemy z tarczycą. Moje objawy na początku były takie: robiło mi się słabo, co nigdy nie zemdlałam, miałam dziwne drgawki, a od roku mam dziwne objawy, np. wiem gdzie jestem, ale jednocześnie czuję, jakbym była nieobecna, jakbym nie była pewna, co się w ogóle wokoło mnie dzieje. I to jest najgorsze! Miałam robione wszystkie badania, jakie mogą być i jest wszystko ok, tylko ta tarczyca szwankuje.

Witam!
Zaburzenia czynności tarczycy mogą powodować wiele objawów psychicznych oraz neurologicznych. Dlatego konieczne jest wyrównanie jej funkcji poprzez odpowiednie leczenie, które zostanie dobrane po dokładnym rozpoznaniu problemu. Konieczne jest pozostanie pod opieką endokrynologa. Jeśli czynność tarczycy zostanie wyrównana (TSH, fT4, fT3 w normie), a objawy ciągle będą obecne wówczas konieczna jest konsultacja z neurologiem. W przypadku braku organicznych przyczyn problemu wskazana może być konsultacja z psychiatrą. W tej chwili nic więcej nie można powiedzieć.
Pozdrawiam serdecznie!