Osłabienie, drżenie kończyn a nerwica

cześć mam 29 lat od 3 lat odczuwam osłabienie,drżą mi kończyny a zwłaszcza ręce jestem ciągle osłabiony raz jest dobrze potem zle,do tego zawroty głowy lekarz podejrzewa nerwicę zażywam leki ale nie widzę poprawy jak wypiję alkohol większą ilość to czuję się dobrze dodam że piję okazjonalnie za to w drugi dzień to nie mogę dojść do siebie czy to może być borelioza? jesli tak to jakie badania muszę wykonać i kto mi może dać skierowanie lek rodzinny czy specjalista

Dzień dobry. Zachęcam pana do kontaktu z lekarzem rodzinnym zarówno w celu zgłoszenia swoich wątpliwości dotyczących zdrowia, jak i otrzymania skierowania na niezbędne badania. Jeśli lekarz wykluczy fizyczną przyczynę pana dolegliwości, warto skorzystać z psychoterapii. Takie objawy mogą wskazywać na nerwicę. A każda nerwica łączy się z cierpieniem. Warto więc poprawić sobie jakość życia. Cierpienie niczemu nie służy. Jest pan młodym człowiekiem. Przed panem całe życie. Wiem, że to banalne stwierdzenie jednakże terapia może panu pomóc wyeliminować ból psychiczny i fizyczny i pozwolić na dobre spokojne życie. Serdecznie pozdrawiam

Witam... proszę poprosić lekarza rodzinnego o skierowanie do Poradni Leczenia Nerwic, a w regionalnym oddziale Narodowego Funduszu Zdrowia, w dziale informacji, dowiedzieć się, gdzie najbliżej miejsca Pana zamieszkania, taka poradnia się znajduje, i jak najszybciej się tam zarejestrować. Wierzę, że Pana kłopoty z nerwicą skończą się zanim zacznie się problem Pana uzależnienia od alkoholu. Pozdrawiam.