Osłabienie, drżenie kończyn i nadmierna potliwość u 30-latka

Cześć mam 30 lat od jakiegoś czasu jestem strasznie osłabiony.Nie mam sił na nic najgorzej jest rano nogi mam jak z ołowiu ciężkie i drżą jak chodzę dopiero jak się rozkręcę to to jest lepiej.Do tego ogólne osłabienie i nadmierna potliwość trochę się poruszam i jestem cały mokry.Dodam że mam 188 cm wzrostu i 105 kg wagi.Czym to może być spowodowane gdzie się udać i jakie badania powinienem zrobić proszę o odpowiedz pozdrawiam

Witam. Opisane objawy nie są specyficzne i mogą wiązać się z istnieniem różnych jednostek chorobowych (anemia, niedoczynność tarczycy, zaburzenia elektrolitowe, choroby układu krążenia). Sugeruję wizytę u lekarza POZ który wdroży odpowiednią diagnostykę.