Osłabienie, duszność i zawroty głowy oraz wyniki badań krwi

Od jakiegos czasu zle sie czuje. Zawroty glowy, oslabienie, dusznosc. Jestem bardzo zmeczona. Trace na wadze. Przy wzroscie 156 waze obecnie 43 kg. Po morfologi krwi mam pewne obawy : za niski poziom limfocytow, monocytow, granulocytow kwasochlonnych oraz niski wskaznik anizocytozy płytek krwi. Zbyt duzo granulocytow obojetochlonnych. Mam ciagle zimne rece, opuchniety bolacy brzuch. Czy to cos powaznego?

Witam. Opisane objawy są zdecydowanie niepokojące i wymagają pogłębienia diagnostyki, być może w warunkach szpitalnych. Proszę bezwzględnie zglosić się do lekarza POZ który pokieruje całością postępowania.