Osłabienie erekcji i zmniejszenie ilości spermy podczas ejakulacji

od okolo 10 miesiecy moj penis podczas wzwodu nie jest tak twardy jak poprzednio co jest powodem ze moja zona w pewnych pozycjach nie moze osiagnac orgazmu a wrecz dochodzi do jego calkowitego opadania.ilosc nasienia podczas wytrysku jest tez duzo mniejsza niz poprzednio.dodam ze od pewnego czasu mam bole kregoslupa promieniujace az do podbrzusza i jader .po zdjeciu rtg uszkodzenie krazka miedzy dyskami w dolnej czesci plecow.czy to moze miec wplyw na moja sprawnosc seksualna i co mam z tym zro

Witam,

Dobrym rozwiązaniem będzie udanie się do neurologa (leczenie/rehabilitacja) oraz urologa (farmakoterapia). A poza tym, szukać wspólnie z żoną odpowiednich pozycji satysfakcjonujących każdego z Państwa.