Osłabienie erekcji podczas masturbacji

Proszę o pomoc, nie wiem co się ze mną dzieje. Mam 18 lat i często się masturbuje, ale wynika to z podniecenia. Problem w tym że od pewnego czasy mam problem z przyrodzeniem. Wcześniej mój penis podczas wzwodu miał 17cm, ale od niedawna przy masturbacji zauważyłem że jest bardziej miękki niż wcześniej i ma 12cm. Dodam że byłem podniecony, a poprzednia masturbacja miała miejsce 6 dni wcześniej. Bardzo proszę o pomoc.

Witaj!

Nie ma takiej możliwości, aby pana organ zmniejszył się o tyle centymetrów. Raczej jest to błąd ( inne miejsce, niedokładność oraz nie taka sama erekcja) w mierzeniu. To ,że się pan masturbuje jest normalne, natomiast ilość tych masturbacji może mieć wpływ na pańska erekcję i jej utrzymanie. Aby dokładnie wiedzieć jak działa pana organ proszę poczytać w internecie na portalach medycznych lub skontaktować się osobiście z seksuologiem. Pozdrawiam

Brak sprecyzowania dokładnego czasu trwania problemu.
Proponuję konsultację chirurga urologa, w Gdansku nie powinno być problemu z dostepnością i wyborem specjalisty. Pozdrawiam. JW, Poznań.