Osłabienie erekcji podczas penetracji

Mam 20 lat mój problem polega na tym że gdy zaczynam kochać się z dziewczyną gdy dochodzi do tego że wchodzę w nią to mój członek przestaje być twardy można to jakoś leczyć ?

Opisana przez Pana trudność lokuje się w spektrum trudności z utrzymaniem erekcji. Brakuje informacji diagnostycznych wskazujących na to, czy osłabienie erekcji ma podłoże psychogenne (młody wiek, nowość sytuacji kontaktu seksualnego, nowość kontaktu z tą konkretną partnerką, przeszłe urazowe doświadczenia seksualne itp.) czy podłoże organiczne. Dalszą diagnostykę warto przeprowadzić bądź u psychologa-seksuologa bądź u lekarza psychiatry. Generalnie jest to zaburzenie, które poddaje się oddziaływaniom terapeutycznym (psycholog-seksuolog), bądź farmakologicznym (lekarz psychiatra).

Witaj
Z tego co opisałeś masz zaburzenia wzwodu, dlatego należałoby pójść po poradę do seksuologa w twojej okolicy, nie można takiej pomocy udzielić przez internet. Pozdrawiam

Wskazane jest znaczne ograniczenie masturbacji, jeśli już rozpoczął Pan życie seksualne z partnerką.
Leczeniem problemów z ukrwieniem penisa zajmuje się medycyna seksualna.
Wizyta u lekarza seksuologa byłaby lepszym rozwiązaniem niż ew. zażywanie preparatów na własną rękę.
Jeśli dopiero Pan zaczyna aktywność heteroseksualną, to zalecilbym spokój, bo jest szansa na ustąpienie dolegliwości.
Waże jest, by nie unikać aktywności.
Nie należy zapomnieć o skutecznym rozwiązaniu regulacji płodności.
Pozdrawiam. JW, Poznań.