Osłabienie, gazy i wynik gastroskopii

Witam Korzystałem już z waszych porad , jestem osłabiony mam ciągłe gazy i na badaniu gastroskopii miałem wynik błona śluzowa żołądka przekrwiona z drobnymi nadżerkami przed odźwiernikiem pobrano histo- pato .Odźwiernik drożny .Otrzymałem wyniki Gastritis chronica ( ) proszę o odpowiedź co to oznacza .Jestem osłabiony mam uporczywe gazy i bardzo się pocę podczas jakichkolwiek fizycznych czynności .Czy to może być helicobacter pylori czy może grzybica żołądka . Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie przewlekłego stanu zapalnego błony śluzowej żołądka. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.