Osłabienie i ból przedramion po usunięciu guza z rdzenia kręgowego

Od 2tyg zauwazylem ze strasznie oslably mi przedramiona.Z ogromnym trudem odkrecam butelke z woda.W nocy strasznie mnie bola przedramiona.1.5 roku temu mialem usuniety guz (astrocytoma g3) z rdzenia c7-t5 . Od operacji jestem na wozku z porazeniem kd. Czy obecne dolegliwosci moga miec zwiazek z nawrotem choroby?Bylem na 4tyg rechab.gdzie cwiczylem b.intensywnie. Myslalem ze to wskutek przeciazenia/wyczerp.Minely 1.5tyg od zakonczenia cwiczen a przedramiona i wciaz bola i slabe.Dziekuje za pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.