Osłabienie i bóle stawów u 38-latka

Witam Co może być przyczyną osłabienia, ból stawów(bolą kolana i łytki oraz plecy) Stan podgorączkowy, ból gardła. Na początku lipca lekarz stwierdził, że to wirus. Badania krwi i moczu okazały się dobre. Od kilku dni boli mnie gardło, plecy i stawy oraz ogólnie osłabienie. Dodam tylko że to męszczyzna wiek 38 lat Dziękuję i pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane infekcją. Wskazane jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.