Osłabienie i brak apetytu przy stanie zapalnym trzustki

Pacjent lat 68 zupełny brak apetytu bardzo oslabiony wyniki tk płuc wątroby trzustki jamy brzusznej w normie Antygen nowotworowy CA 19,9 U/ml 53,2 skierowny na konsultacę onkologiczną.Poprzednio stan zapalny trzustki (alkoholik).Proszę o odpowiedz co moze być powodem takiego duzego osłabienia.W ciągu m-ca spadek wagi o 10 kg.Pacjent lezy nie ma sił pozatym bardzo apatyczny.

W takim stanie i przy braku rozpoznania może okazać się konieczna hospitalizacja w oddziale chorób wewnętrznych celem diagnostyki i uzupełnienia niedoborów.