Osłabienie i ciągłe zmęczenie

Witam.Mam pytanie.Od 3 dni jestem senna.Kładę się spać ok 23.00 i 0.00 nawet jak położę się wcześniej jestem nie wyspana.Czuję się zmęczona, i brak mi sił na jakiekolwiek zadanie.Przez cały dzień jestem osłabiona i się zle czuje.Co mi może dolegać?

Witam, diagnostyka osłabienia jest szeroka. Należy wpierw zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu, który zleci odpowiednie badania. To może być zarówno anemia, jak i przewlekły stres i wiele innych. Podstawowe badania powinny nam już coś powiedzieć. Przez internet udzielenie konkretnej odpowiedzi bez badań jest niemożliwe. Pozdrawiam.

Witam! Mogą to być przejściowe objawy związane np. ze zmianą czasu, pogodą lub przechodzeniem skąpoobjawowej infekcji. Jeśli stan taki będzie się utrzymywać ponad 10dni- 2 tyg, polecam wizytę u lekarza.