Osłabienie i duży apetyt po porodzie

jestem juz 14 msc po porodzie ciage jest mi niedobrze caly czas jestem glodna ale jak zjem jest mi jeszcze bardziej niedobrze a jak nie zjem jest mi bardzo slabo.gdy jest chwila ze czuje się dobrze to nagle mnie łapie potworny głud i od razu robi mi sie bardzo słabo do tego wszytskiego dochodzą dość czeste zawroty głowy...nieraz tez ciezko mi si eoddycha.gdy wychodze na pole nie dam rady daleko odejsc zaczynam sie denerwowaci od razu robi mi sie niedobrze i kreci mi sie w glowie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem np. anemii czy też schorzeń tarczycy. Konieczna jest dokładniejsza diagnostyka, w tym zebranie wywiadu, zbadanie Pani oraz wykonanie badań dodatkowych. Sugeruję zatem konsultację z lekarzem POZ.