Osłabienie i gorączka przy zapaleniu oskrzeli

dwa tyg temu mialam zapalenie oskrzeli. bralam antybiotyk. kaszel mi przeszedl. czulam sie lepiej. mialam przy tym takze dusznosci, dlatego dostalam od lekarza cortare oraz singulair. od paru dni mam co jakis czas nawrot goraczki- ale jest to 36,8-37,2. Czuje sie goraca ale niby jej nie mam. czyo to skutek leku? mam isc do lekarza ponownie? troche czuje sie oslabiona ale zle nie jest. dziekuje !!

Witam,
przypuszczam iż obecnie pytanie jest już nieaktualne.
Zawsze w razie wątpliwości co do stanu zdrowia należy się skonsultować z lekarzem POZ na wizycie.

Pozdrawiam,
lek. A.Witkowska